top of page
Takım toplantısı

Biz Kimiz  ?

Sektörünün saygın şirketlerinde mali İşlerini üst düzeyde yönetmiş, mali süreçlerin mimarı tasarımını oluşturmuş, finans muhasebesi otomasyonu kurmuş, büyük bütçelerin, nakit akışını, finansal stratejik planını kurgulamış ve yönetmiş, bankalarda üst düzey yöneticilik yapmış bir ekibiz. 

25 yıllık tecrübemizi, değişim potansiyeli yüksek şirketlerimizle paylaşmaktan heyecan duyan amatörleriz.

Temel Değerlerimiz  

Başarınız, Temel Değerimizdir.

  • Mükemmellik : İşimizi yürütmede en iyi olmak. Müşterilerimize beklentilerinden daha fazlasını sunmak.

  • Dürüstlük : Dürüst olmak, özellikle kendimize karşı. Etik ve ahlaklı olmak.

  • Yenilikçilik : En yeni süreçleri ve teknolojiyi araştırmak. Yeniyi denemeye istekli olmak, ölçülü riskler almak ve başarısızlıktan ders almak.

  • Girişim : Pazarda kalite liderliği hedefledik. Müşteri ihtiyaçlarını karşılamak ve müşteri beklentilerini aşmak için inisiyatif almak.

  • İnsanlar : Birbirlerine saygı duyan, birbirinden öğrenen, güçlenen ve müşteri ile birlikte mutlu olan bir ekip olmak.

İş Ortaklarımız

Finansal Yönetim Ofisi güçlü ortaklıklar aracılığıyla hizmetlerini genişletmektedir.

 

Finansal Yönetim Ofisi, müşterimizin mevcut altyapılarıyla kolayca entegre olabilen hizmetler sunabilmek için kendi alanında marka olmuş iş paydaşlarıyla  çalışmaktadır.

Koray Yalçınkaya / Finansal Yönetim Ekip Lideri

Koray Yalçınkaya CFO,MBA,CPA

Ürün ve hizmetleriyle müşterilerini ikna etmiş şirketler, başarılarını sürdürmek için finansal yönetime ihtiyaç duyarlar. Üst düzey finansal yönetim oldukça pahalı bir bütçe gerektirmektedir ve her zaman başarı garantisi vermez. Bu motivasyon ile 25 yıllık iş tecrübemle, küçük ve orta düzey şirketler için uygun bütçelerle üst düzeyde mali İşler hizmeti veren Finansal Yönetim Ofisini kurdum.

Mali denetçi olarak başladığım iş hayatıma, Baymak Makina,  Berko İlaç,  Efesan Grup ve Emin Holding şirketlerinde Mali İşler Müdürü, Bütçe Raporlama Grup Müdürü ve  Mali İşler Direktörü olarak devam ettim.

Mali süreçlerin mimari tasarımlarını, ERP projelerini ve teknoloji tabanlı değişim süreçlerini yönettim. "Liderlik Davranışlarının Çalışanların Değişim Potansiyeline Etkileri" konulu araştırma makalemi yayınladım. Yıllık 1,5 Milyar $ nakit akış  projeksiyonu, bütçe ve planlamasını yaptım. İktisat Lisans ve İşletme Yüksek Lisans mezuniyeti ve 

Serbest Muhasebesi Mali Müşavir Belgesi sahibiyim.  

Harun Karakuş / Finansal Teknolojiler Ekip Lideri

Harun Karakuş CPA,CIA,CMA

Anadolu Grubu Holding grup şirketlerinin iç denetimlerini gerçekleştiren ekip içerisinde başlayan profesyonel iş hayatımın devamında Sağlık, Madencilik, Lojistik ve Finansal Organizasyon sektörlerinde mali işler alanında yönetici pozisyonlarında çalıştım.

 

Çeşitli sektörlerde değişik büyüklük ve kurumsallık seviyesindeki yerli ve yabancı şirketlerin finansal ve operasyonel işleyişine, gelişimine katkıda bulundum. 

Orta Doğu Teknik Üniversitesi İşletme bölümünden mezun oldum.

Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Ruhsatına, Certified Internal Auditor ve Certified Management Accountant sertifikalarına sahibim.

 

Finansal teknoloji ürün ve yazılımları kullanarak muhasebe, kayıt ve raporlamalarının otomatik hale getirilmesi konusunda bana güvenebilirsiniz.

Şenay Komşu / Muhasebe Operasyon Ekip Lideri

şenay_edited.png

20 yıl mali denetim ve vergi danışmanlığında ,  çeşitli görevlerde bulundum.  ISO ilk 500 şirketlerinin de yer aldığı , sanayi, hizmet ve ticaret şirketlerinin tam tasdik denetimleri ve özel amaçlı denetimleri yaptım.  Farklı sektör ve şirketlerin muhasebe süreçleri , iş akışları ve yöntemlerini deneyimledim. Bu bana daha potansiyelli bir mesleki birikimi sağladı.

Şirketlerin vergi mevzuatları uyum süreçlerine ilişkin,  mevzuat takibi, bilgilendirme, yönlendirme, yorumlama ve uygulama  konularında katkılarda bulundum.

Anadolu Üniversitesi  İşletme bölümünden mezun oldum. Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Ruhsatına sahibim. 

 

Muhasebe operasyon süreçlerinin yönetimi, raporlanması  ve  vergi mevzuatı uyum konularında  bana güvenebilirsiniz.

bottom of page