top of page

Sektörel Projelerimiz

Global lojistik operasyon süreçleri , NLP ve ICR ile geliştirilmiş yapay zeka teknolojileri ile  mükemmelleştirdik. 
lojistik.ai

Hizmet sektörüne özel, İnsan Kaynakları Bütçe  projeksiyonunu  WEB tabanlı  uygulama  olarak geliştirdik.
mybudgets.io

 

Hizmet

Hizmet üretiminde   harcanan eforun ve gider dağılımının subjektif olması, hizmet fiyatının belirlenmesini oldukça karmaşık hale getirmektedir.

Finansal Yönetim Ofisi, hizmet eforunu ve gider kalemlerini Benchmarking ile belirlenmesini sağlayarak, maliyet kontrolü ve verimliliği artırır. Rekabetçi satış fiyatının hesaplanma metodolojini oluşturur. 

Ticaret

Ticari ürün maliyeti, mal bedeli ile stoklara gelinceye kadar yapılan giderleri kapsayan, kur etkisi ve stok maliyeti gibi gizli maliyetler içeren karmaşık bir süreçtir. 

Finansal Yönetim Ofisi, ticari ürün maliyetlerini en gerçekçi şekilde tespit edecek metodolojiyi oluşturur. Böylece maliyetlerinizi kontrol altına alır, satış fiyatınızın rekabetçi olmasını sağlar.  

Üretim

Üretim maliyetini hesaplamak; ürün ağacı, iş planı, masraf yeri, masraf çeşidi ve üretim kapasitesi bileşenlerinden oluşan, miktar, kur ve fiyat farkı ile analiz edilen karmaşık süreçlerdir.

Finansal Yönetim Ofisi, maliyetlerinizi en gerçekçi şekilde tespit edecek metodolojiyi oluşturur. Böylece maliyetlerinizi kontrol altına alır, satış fiyatınızın rekabetçi olmasını sağlar.

Modern Office bussinessman

Diğer

Farklı sektördeki şirketler için eksiksiz hizmetler sunuyoruz.

Sektörünüz ne olursa olsun, Finansal Yönetim Ofisi, en karmaşık finansal süreçlerinizi kolaylaştırabilen ve otomatikleştirebilen finansal süreç dış kaynak kullanımı çözümlerine sahiptir.

bottom of page